O MNĚ

Jsem obyčejná holka (říct, že jsem neobyčejná, by asi znělo příliš narcisticky :)), která miluje cestování, cvičení a jógu (čemuž se věnuji takřka denně), ale zároveň i vysedávání po kavárnách, listování časopisy o módě a samozřejmě psaní.

Vystudovala jsem český a francouzský jazyk na Pedf UK, k čemuž mě vedla hlavně láska k jazykům, zejména k francouzštině. Z té mám kromě státnic navíc také certfikát DALF C1. Gramatiku jsem se sice „našprtala“ ve škole, ale mluvit plynně jsem se naučila až na studijním pobytu ve Francii, v Le Mans. Tehdy jsem si kromě jazyku zamilovala i samotnou zemi. Francouzštinu jsem spolu s angličtinou při studiích učila v jazykové škole a přestože se nyní živím převážně psaním jako copywriterka, jazyky využívám stále ve své další profesi.

…a proč jsem si založila blog?

Dát život tomuto blogu jsem se rozhodla před pár lety, abych mohla sdílet svoje zážitky a zkušenosti z cest prostřednicvtím slov i fotek s lidmi, kteří se rádi inspirují osobitými články, nebo hledají praktické informace. Nejprve se tu objevily vzpomínky na moje studia ve Francii, později ale začaly přibývat příspěvky i z dalších cest. 

Mimo cestování u mě na blogu najdete články zaměřené na seberozvoj a minimalistický styl života, což jsou témata, která plánuji dále více rozvíjet. Ať už jste na můj blog zavítali cíleně, nebo jste jen zabloudili při brouzdání po internetu, doufám, že vás nezklamu. A pokuď se rozhodnete zanechat mi zpětnou vazbu v podobě komentáře, budu moc ráda.

Pavlína